image Partneri turk i Genta Ismajlit bën tatuazh shqiponjën

Bota e Yjeve

Partneri turk i Genta Ismajlit bën tatuazh shqiponjën

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, përmes një InstaStory ka treguar tatuazhin e ri të partnerit, shkruan Gazeta Sinjali.

Usta ka bërë tatuazh shqiponjën dhe Genta duket shumë e entuziazmuar teksa e ndanë këtë gjë me ndjekësit e saj.

Çifti postojnë shumë shpesh fotografi pranë njeri-tjetrit, ku duken shumë të lumtur.

Ata përmes një interviste kishin treguar se ishin njoftuar në Kosovë, gjatë një darke mes miqësh. /Gazeta Sinjali/