image Genta Ismajli dhe Fero publikojnë bashkëpunimin “Level Up”

Bota e Yjeve

Genta Ismajli dhe Fero publikojnë bashkëpunimin “Level Up”

news image

Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar prej kohësh, këngëtarja Genta Ismajli dhe reperi Fero kanë publikuar tashmë këngën e re.

“Level Up” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është ritmike e zhanrit hip-hop.

Kënga është punuar nga producentët Tonik dhe Denk, ndërsa për tekstin është kujdesur Fero.

Kënga është vizualizuar edhe me klip, xhirimet e të cilit janë kryer në Kosovë./Gazeta Sinjali/