image Parashikimi i motit për ditën e sotme
[wp-story id="814678"]

Parashikimi i motit për ditën e sotme

news image

Gjatë ditës së sotme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira, të cilat do të shoqërohen me reshje lokale shiu.

Vlera minimale e temperaturave do të lëvizë ndërmjet 15-17 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihe të lëvizin ndërmjet 28-31 gradë Celsius./Sinjali/