image Pamje nga shpërthimi i fuqishëm në Gjermani ku vdiq një person - Sinjali

Pamje nga shpërthimi i fuqishëm në Gjermani ku vdiq një person

news image

Një person është raportuar i vdekur, sipas televizionit Welt, si pasojë e një shpërthimi të madh në një park industrial në qytetin gjerman Leverkuzen.

Ndësa të paktën 16 persona janë plagosur dhe pesë janë të zhdukur, ka raportuar agjencia e lajmeve, Associated Press.

Pamjet që janë shpërndarë në rrjete sociale:

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: