image Pamje nga mega aksioni i IPK-së në Vërmicë, pritet arrestimi i dhjetëra zyrtarëve policorë

Siguri

Pamje nga mega aksioni i IPK-së në Vërmicë, pritet arrestimi i dhjetëra zyrtarëve policorë

news image

Në kuadër të luftës kundër krimit dhe korrupsionit në pikat kufitare, në vazhdën e aksionit “Pika”, Inspektorati Policor i Kosovë sot ka zbarkuar në pikën kufitare në Vërmicë, pas identifikimit të zyrtarëve policorë që dyshohen të jenë të përfshirë në disa vepra penale. 

/GazetaSinjali/