image “O nëna ime, tërmet i fortë o njerëz”, Youtuber-i i famshëm boshnjak në ‘livestream’ gjatë lëkundjeve të forta

Botë

“O nëna ime, tërmet i fortë o njerëz”, Youtuber-i i famshëm boshnjak në ‘livestream’ gjatë lëkundjeve të forta

news image

Tërmeti i një nate me parë ka frikësuar qytetarët e Bosnjes.

Një YouTube-r nga Sarajeva, Nedim Lepi, ishte live në kanalin e tij, teksa shihet momenti kur ai ndjen lëkundjet.

“Tërmet, tërmet o njerëz, një tërmet i fortë, o nëna ime”, dëgjohet të thotë ai, ndërsa ngrihet nga karrigia dhe hap derën e dhomës.

Më pas qëndron poshtë derës, duke pritur që tërmeti të ndalojë. I riu në një moment, shihet edhe duke u lutur.

/GazetaSinjali/