image Njihuni me priftin "përbindësh", tërheq avionë dhe mban mbi shpinë 22 femra

Modë & Stil

Njihuni me priftin “përbindësh”, tërheq avionë dhe mban mbi shpinë 22 femra

news image

Një super prift në Kanada do t’ju habisë! Ai është aq i fuqishëm sa mund të tërheqë avionë, zjarrfikëse, shtëpi madje mban mbi shpinë edhe 22 gra.

Kevin Fast është pastor i Kishës Luterane në qytetin e Koburg të Kanadasë. Por, kjo nuk e pengoi atë që të ndiqte hobin e tij.

56-vjeçari është një përbindësh i vërtetë dhe ka thyer edhe shumë rekorde Guinness. /Gazeta Sinjali/