image Fifi humbi 25 kg, publikon videon e transformimit mahnitës

Bota e Yjeve

Fifi humbi 25 kg, publikon videon e transformimit mahnitës

news image

Këngëtarja e talentuar shqiptare, Filloreta Raci, e njohur me shkurtesën Fifi, ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj, shkruan Gazeta Sinjali.

Për disa muaj, ajo ka arritur që të humb 25 kg nga pesha e saj trupore. Nga 94 kilogramë sa kishte, Fifi tani ka vetëm 69.

Për këtë “sukses” të saj, ajo ka falënderuar Shkenda Dubovën, e cila i ndihmoi të arrijë këtë peshë përmes programit në qendrën e saj të dobësimit.

“Faleminderit nga zemra Shkenda Dubova që më bëre të luftoj kundër kilogrameve dhe e arritëm një qëllim së bashku”, ishte shkrimi i Fifit në Instagram, ku postoi videon e transforimit të saj./Gazeta Sinjali/

https://www.instagram.com/p/CFKpMMggKnD/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again
https://www.instagram.com/p/CFH0u1FAMCG/?utm_source=ig_embed