image “Nganjëherë mezi çohem nga shtrati”, Sara Hoxha tregon se çfarë po e mundon në shtatzëni

Bota e Yjeve

“Nganjëherë mezi çohem nga shtrati”, Sara Hoxha tregon se çfarë po e mundon në shtatzëni

news image

Shumë shpejt, pritjes së ëmbël do t’i vijë fundi dhe Sara Hoxha e Ledri Vula do të bëhen prindër të një vajze, për herë të parë.

Në një intervistë dhënë mediave, Ledri tregoi se ende pa ardhë në jetë vogëlushja jeta e çiftit ka ndryshuar, ndërsa zbuloi se së shpejti mund të ketë edhe një dasmë.

Ndërkaq Sara duket se po e shijon në maksimum shtatzëninë, të paktën kështu reflekton në fotografitë që i poston në profilin e saj në Instagram.

Megjithatë, një ndjekëse e saj shtatzënë e ka pyetur partneren e Ledrit nëse edhe ajo ka shqetësime si të gjithë femrat e tjera gjatë kësaj periudhe nëpër të cilën po kalon.

Patjetër se edhe Sara ka treguar shqetësimet që po i ndodhin. /Gazeta Sinjali/