image Nga Egjipti, vajza e Lutfi Hazirit publikon foto vetëm me bluzë - Sinjali

Nga Egjipti, vajza e Lutfi Hazirit publikon foto vetëm me bluzë

news image

Vajzat e të parit të Gjilanit, Lutfi Hazirit, janë shumë aktive në rrjete sociale dhe fotografitë që ato postojnë jo rrallë herë marrin vëmendjen e mediave, shkruan Gazeta Sinjali.

Një fotografi e tillë u publikua sot nga vajza e vogël, Mimas Haziri.

Ajo ka shpërndarë në Instastory një fotografi nga dhoma e një hoteli në Kajro të Egjiptit, ku shihet e veshur vetëm me një bluzë./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin