image Nënës së Atdheut i mbet pikë për nuse Bora Zemani?

Bota e Yjeve

Nënës së Atdheut i mbet pikë për nuse Bora Zemani?

news image

Atdhe Xharavina është një nga ish-konkurrentët e Përputhen 2, i cili u bë i njohur për raportin me Ana Lleshin e pastaj edhe me ‘lidhjen’ e spekuluar në media me Bora Zemanin.

Emri i tij dhe i Borës duke aluduar se kanë pasur një lidhje është përmendur edhe tani në valën e lajmeve për historinë e Donald-Bora-Beatrix.

Së fundmi ai ka treguar nëse Bora i ka mbet merak për nuse nënës së tij.

Në një intervistë që ka dhënë Atdheu pak kohë më parë, gazetarja e ka pyetur nëse ka ndonjë nga konkurrentet që i ka ngelur pikë mamit të tij.

Po ka por s’mund ta them emrin“, ka thënë Atdheu i vënë në siklet. E teksa gazetarja e ka ngacmuar ai më tej ka thënë se s’mund ta thotë emrin pasi nuk është konkurrente, e me pas i ka kërkuar kamarierit ujë. /GazetaSinjali/