image Nedim Bajrami shënon në fitoren e Empolit ndaj Udineses - Sinjali

Nedim Bajrami shënon në fitoren e Empolit ndaj Udineses

news image

Nedim Bajrami ka arritur të shënojë gol për Empolin në ndeshjen ndaj Udineses.

Bajrami shënoi golin e epërsisë për 2:1 në minutën e 51′ të takimit.

Portieri Samir Ujkani dhe mbrojtësi Ardian Ismajli po shikojnë ndeshjen nga banka.

Rezultati përfundimtar mes Empolit dhe Udineses është 3-1. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin