image Ndodh e papritura në koncertin e Taynas, publiku shan Serbinë - Sinjali

Ndodh e papritura në koncertin e Taynas, publiku shan Serbinë

news image

Në koncertin e Taynas ka ndodhur një situatë jo e zakonshme. Publiku ka shpërthyer me të shara ndaj Serbisë.

Në një koncert të mbajtur në Itali këngëtares iu desh të ndërhyjë dhe ta qetësojë situatën. Skena të tilla nuk është se janë parë më herët në skenën muzikore.

Tayna sa i përket projekteve të reja muzikore nuk ka sjellë akoma diçka të re, ndërsa vazhdon të jetë aktive në koncerte të shumta si brenda dhe jashtë shtetit.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin