image Ndërron jetë ish-gardiani i burgut të Pejës

Sociale

Ndërron jetë ish-gardiani i burgut të Pejës

news image

Në moshën 44-vjeçare, sot ka ndërruar jetë ish-gardiani i burgut të Pejës, Faruk Lajqi, shkruan Gazeta Sinjali.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarë e miq të të ndjerit.

Ai ka vdekur pas një sëmundje të shkurt dhe varrimi i tij do të bëhet sot në orën 17:00 te varrezat e fshatit.

/GazetaSinjali/