image Mori urime të shumta për datëlindje, Flori Mumajesi ka zgjedhur këto fjalë për t'i falënderuar

Bota e Yjeve

Mori urime të shumta për datëlindje, Flori Mumajesi ka zgjedhur këto fjalë për t’i falënderuar

news image

Këngëtari i njohur shqiptar, Flori Mumajesi ka festuar datëlindjen e tij.

Të shumta kanë qenë urimet nga familjarët, miqtë dhe ndjekësit e tij, ndërsa Flori ka zgjedhur disa fjalë t’i falënderojë të gjithë ata që e kujtuan dhe e uruan nga zemra.

“Nuk kam pasur kurrë pritshmëri të mëdha për urime apo surpriza për datëlindjen time! Kurrë… Por ja që vit pas viti janë munduar të më lumturojnë e më pas të më shkelin çdo ditë të jetës, janë munduar të më surprizojn për datëlindje duke më faturuar kosto të mëdha për atë ditë në kurrizin tim çdo ditë të jetës”.

View this post on Instagram

????❤️

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on