COVID-19

Të infektuar

4715

Të shëruar

2227

Të vdekur

101

Tiranë/ Momenti kur ndodhi tërmeti fatal në Shqipëri, zgjati plot 50 sekonda

news image

Një video ka filmuar dridhjet e tërmetit të fuqishëm prej 6.4 ballësh që e goditi Shqipërinë.

Videoja nga zona e Shkollës së Kuqe në Tiranë tregon momentin kur veturat e parkuara dhe objektet përreth zonës së Shkollës së Kuqe në Tiranë tunden me vrull, shkruan Gazeta Sinjali.

Pamje te reja! Tirane tek Shkolla e Kuqe! sb

Gepostet von Sali Berisha am Mittwoch, 27. November 2019

Nga tërmetet e vazhdueshme në Shqipëri, deri tani kanë humbur jetën të paktën 27 persona, ndërkaq mbi 650 të tjerë janë lënduar.

Përveç këtyre, janë edhe shumë persona që ndodhen ende nën rrënojat e objekteve të shembura. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin