image Mihrije Braha dhe Naim Abazi të ftuar në Përputhen

Bota e Yjeve

Mihrije Braha dhe Naim Abazi të ftuar në Përputhen

news image

Sonte është puntata e radhës e Përputhen Prime, ku edhe kjo natë përcillet me shumë surpriza, debate, ballafaqime dhe akuza.

Në këtë mbrëmje diskutohet “skandali” i javës mes Alvisës dhe Bashkimit. Alvisa tha në emision që e kanë shantazhuar dhe kërcënuar ta lërë emisionin.

Për të diskutuar këtë temë dhe tema tjera sonte në Prime janë të ftuar si opinionistë dhe dy personazhe të famshme të showbiz-it.

Bëhet fjalë për Mihrije Brahën dhe Naim Abazin, dy këngëtarët e njohur kosovarë./GazetaSinjali/