image Pamje të rralla nga martesa e Naim Abazit dhe Mihrije Brahës - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

106.914

Të shëruar

99.628

Të vdekur

2.225

Pamje të rralla nga martesa e Naim Abazit dhe Mihrije Brahës

news image

Çifti i këngëtarëve, Mihrije Braha dhe Naim Abazi sot festojnë 29 vjetorin e martesës së tyre, shkruan Gazeta Sinjali.

Në këtë ditë të veçantë për ta, Mihrija ka publikuar disa fotografia nga dasma e tyre.

Këto fotografi “Miki” i ka publikuar në Instastory:

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin