image Mësohet data kur do të lansohet dueti i Taynas dhe Mozzikut

Showbiz/ Mësohet data kur do të lansohet dueti i Taynas dhe Mozzikut

news image

Dy yjet e hip-hopit, të njohur me emrat artistikë, Tayna dhe Mozzik, janë në përgatitje të këngës me titull “Edhe ti”.

Ndërsa tashmë, ata kanë bërë të ditur se projekti do të lansohet më 28 janar 2020.

Tayna e ka shpërndarë një fotografi të përbashkët me Mozzikun në Instagram që besohet të jetë nga ndonjëra prej skenave të videos muzikore.

“28.01 Tayna ft. Mozzik – Edhe ti”, është përshkrimi i thjeshtë që ia ka vënë reperja këtij postimi, ndërsa të njëjtën fotografi e ka publikuar edhe reperi.

https://www.instagram.com/p/B7eibD5Axac/
https://www.instagram.com/p/B7eif97lF1P/