image Mërgimtari ia sheh sherrin pushimeve në Kosovë, hajnat ia thyejnë veturën në pikë të ditës - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

107629

Të shëruar

105200

Të vdekur

2250

Mërgimtari ia sheh sherrin pushimeve në Kosovë, hajnat ia thyejnë veturën në pikë të ditës

news image

Një burrë ka raportuar në Polici se derisa e kishte parkuar veturën e tij me targa të Suedisë për një shërbim, një person i panjohur ia ka thyer xhamin e veturës dhe ka vjedhur një çantë dore me dokumente personale, një orë dore, një zinxhir ari dhe 113 mijë kruna suedeze.

Gazeta Sinjali ka mësuar përmes burimeve se rasti ka ndodhur të hënën, rreth orës 15:50 në fshatin Lugaxhi të Lipjanit.

Siç merr vesh Sinjali, me rastin po merren organet kompetente./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin