image Melisa e quajti fallco, Ledjana i kthehet ashpër

Bota e Yjeve

Melisa e quajti fallco, Ledjana i kthehet ashpër

news image

Ledjana Prenga ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin ‘’Glamour Zone’’ ku zbuloi detaje të tjera nga sherri i saj me Melisën, shkruan Gazeta Sinjali.

Ledjana sqaroi se zënka e tyre nisi pas një postimi nga ana e saj në Instagram. Mediet e interpretuan sikur ishte dedikim për Melisën, por në fakt nuk ishte.

E ftuar në një nga emisionet e Shqipërisë, Melisa e kishte quajtur fallco këtë të fundit.

Pasi theksoi se vajzat nuk kanë kontakt me njëra tjetrën dhe nuk janë sqaruar Ledjana shtoi: ‘‘Nuk mund të më thuash mua fallco, në një ambient ku unë nuk jam e pranishme. E për më tepër kur vetë çfarë nuk ke bërë.” /Gazeta Sinjali/