image Gota dhe grushta kokës, dalin pamjet e sherrit masiv në Tiranë - i përfshirë edhe një polic

Shqipëri

Gota dhe grushta kokës, dalin pamjet e sherrit masiv në Tiranë – i përfshirë edhe një polic

news image

Një sherr masiv ka ndodhur pak pas mesnate në një prej lokaleve në zonën e ish-bllokut në Tiranë. Pamjet kur 7 persona janë përfshirë në sherr dhe kanë goditur njëri-tjetrin me gota, ku kanë përdorur edhe armë, janë publikuar.

Në konflikt mes të përfshirëve është edhe një polic 26-vjeçar i komisariatit nr. 1, teksa 3 persona kanë përfunduar në spital. Sipas burimeve, ai ka pasur armën e shërbimit me vete, por nuk është përdorur prej tij.

Ndërkohë, po vijojnë hetimet për individualizimin e përgjegjësisë penale të gjithësecilit prej personave të përfshirë në këtë konflikt, apo identifikimin e personave të tjerë.

https://www.facebook.com/joqvideos/videos/696407839020473/?tn=%2CO

/GazetaSinjali/