image Meghan Markle feston datëlindjen, nuk mungon urimi i mbretëreshës Elizabeth
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Meghan Markle feston datëlindjen, nuk mungon urimi i mbretëreshës Elizabeth

news image

Meghan Markle, feston datëlindjen e 39-të, ku nuk ka munguar urimi i mbretëreshës Elizabeth dhe Princ William me bashkëshorten e tij, Katte Middleton.

Profili zyrtar i familjes mbretërore publikoi në Instagram një fotografi të mbretëreshes dhe Meghan Markle duke uruar dukeshën.

Në atë postim shihet Mbretëresha krah Meghan, imazh ky i shkrepur në qershorin e vitit 2018.

Princi William dhe bashkëshortja e tij, Kate Middleton gjithashtu publikuan një foto të Meghan duke e quajtur atë ende dukeshë. /Gazeta Sinjali/