image Meçi në Tiranë, Marku viziton stadiumin "Air Albania" para përplasjes, mirëpret të gjithë tifozët për mbështetje - Sinjali

Meçi në Tiranë, Marku viziton stadiumin “Air Albania” para përplasjes, mirëpret të gjithë tifozët për mbështetje

news image

Florian Marku do të duelojë më 25 gusht.

Ndonëse kundërshtari i tij ende nuk është bërë i ditur ende, data dhe vendi tashmë është konfirmuar.

Boksieri shqiptar do të duelojë në “Air Albania” më 25 gusht, shkruan Sinjali Sport.

Përpara përplasjes, Marku ka vizituar stadiumin e ri të Kombëtares Shqiptare dhe ka bërë një postim në llogarinë e tij në Facebook.

“Sot pash nga afer stadiumin qe do ndeshem ne 25 Gusht. Me rrenqethet mishi kur mendoj se do kete mijera shqipetare ketu qe do bertasin emrin tim. Ju pres te gjitheve per nje nate madheshtore”, ka shkruar Marku.

/GazetaSinjaliSport/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: