image Me këtë fotografi Zëri e vërteton se është kopje e Elitës - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

55.135

Të shëruar

48.572

Të vdekur

1.399

Me këtë fotografi Zëri e vërteton se është kopje e Elitës

news image

Moderatorja e njohur, Elita Rudi, përmes një InstaStory na ka vërtetuar se sa shumë Zëri i ngjan asaj, shkruan Gazeta Sinjali.

Në fotografi shihen të dy duke bërë mimika të njejtë të fytyrës dhe ngjajshmëria është tejet e madhe.

Së fundi edhe Zëri ka hapur llogari në rrjetin social “Instagram”, ku vetëm për pak kohë ka bërë 5 mijë ndjekës.

Elita dhe Gjiko së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë, dhe Zëri do të bëhet me motër. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: