image Me gishtin e mesit lart - dalin video të reja të gjyqtares nga Elbasani (VIDEO)
[wp-story id="814678"]

Shqipëri

Me gishtin e mesit lart – dalin video të reja të gjyqtares nga Elbasani (VIDEO)

news image

Përderisa pritet që të mirret vendimi nga Këshilli i Lartë Gjyqësor ndaj kryegjyqtares së Elbasanit Enkeleda Kapedani, kanë filluar të qarkullojnë video të reja në rrjetet sociale, përcjellë Gazeta Sinjali.

Gjyqtarja në videon e publikuar së fundmi në Tik Tok shfaqet në makinë pa rrip sigurimi dhe njëkohësisht me gishtin e mesit lart, shkruan mapo.

Kujtojmë se kërkesa për pezullimin dhe shkarkimin nga detyra për shkelje disiplinore ndaj gjyqtares është bërë nga Inspektorati i Lartë i Drejtësisë.

/GazetaSinjali/