image Mblidhen katër milionë nënshkrime në peticionin kundër Amber Heard
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Mblidhen katër milionë nënshkrime në peticionin kundër Amber Heard

news image

Peticioni për ta përjashtuar Amber Heard nga Aquaman 2 ka kaluar 4 milionë nënshkrime, derisa gjyqi mes saj dhe ish burrit të saj, Johnny Depp, po vazhdon.

Një peticion që kërkon nga DC Warner Bros që ta largojë nga filmi “Aquaman 2” aktoren Amber Heard 2 ka vazhduar.

Kjo vije pasi që gjyqi për shpifje, që mund të kushtojë shumë para, do të vazhdojë javën që vjen.

Depp pretendon se ajo ka shpikur për të kurse ajo mendon se është viktimë e abuzimit familjar.

Heard bëri kundër padi në vlerë prej 100 milionë dollarë duke thënë se ai shpifi dhe e quajti atë gënjeshtar.

/GazetaSinjali/