image Mbi 400 persona të infektuar me COVID-19 në Shqipëri
[wp-story id="814678"]

Shqipëri

Mbi 400 persona të infektuar me COVID-19 në Shqipëri

news image

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri ka bërë të ditur se nga 3 mijë e 068 testime, 482 qytetarë kanë rezultuar të infektuar, si dhe është regjistruar një viktimë.

Gjithashtu, në 24 orët e fundit janë shëruar 311 persona nga ky virus./GazetaSinjali/