image Martohet Justin Bieber dhe Hailey Baldwin
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Showbiz/ Martohet Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

news image

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin u martuan zyrtarisht në një ceremoni private në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Çifti bën premtimet e martesës të hënën në South Carolina, transmeton Gazeta Sinjali.

Hailey dukej për mrekulli e veshur e gjitha në të bardha, përderisa Justin kishte zgjedhur të vishte një kostum të zi.

Të pranishëm në këtë ceremoni krahas familjes ishin edhe Kendall Jenner, menaxheri i Justin, Scooter Braun, Kyle Massey dhe Joan Smalls.

Kujtojmë se çifti janë martuar vitin e kaluar në qytetin e New Yorkut./Gazeta Sinjali/