image Martohet aktori i njohur amerikan - Sinjali

Showbiz/ Martohet aktori i njohur amerikan

news image

Aktori i njohur amerikan, Dwayne Johnson është martuar me të dashuren me të cilën ka bashkëjetuar tash e sa vite, Laura Hashian.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë aktori përmes disa imazheve të publikuara në rrjetin social, Instagram.

Johnson ka mbajtur një dasmë private larg syrit të mediave në Hawaii, transmeton Sinjali.

47-vjeçari dhe 34-vjeçarja janë prindër të dy vajzave, Jaseminës dhe Tianas.

Johnson ka në vajzë 18-vjeçare nga martesa e tij e kaluar me Gracian./Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: