image Lumi B i bën befasi të veçantë bashkëshortes për ditëlindje

Bota e Yjeve

Lumi B i bën befasi të veçantë bashkëshortes për ditëlindje

news image

Sot është një ditë e veçantë për çiftin e njohur të estradës, Lumi B dhe Miranda.

Pasi bashkëshortja e reperit sot feston ditëlindjen, dhe në këtë ditë speciale nuk ka munguar një befasi nga Lumi.

Në orët e para të mesnatës reperi u kujdes që ta befasoi partneren e tij në ditën e rëndësishme të saj, ndërsa gjithë momentin e filmoi dhe e postoi në llogarinë e tij personale në rrjetin social “Instagram”.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria e jetës sime”, ka shkruar Lumi në mbishkrimin e videos.

/GazetaSinjali/