image Luizi e Kiara në momente gazmore, ky është vendi që kanë zgjedhur ta vizitojnë

Bota e Yjeve

Luizi e Kiara në momente gazmore, ky është vendi që kanë zgjedhur ta vizitojnë

news image

Çifti i famshëm, moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlli po shijojnë dashurinë e tyre, të cilën e kurorëzuan në finalen e madhe të Big Brother VIP Albania 2, ku edhe u njoftuan me njëri-tjetrin.

Ata kanë një audiencë të madhe që mezi presin të shohin më shumë pamje nga përditshmëria e tyre, të cilat kohë pas kohë çifti edhe i publikon, teksa shihen vazhdimisht të lumtur.

Së fundmi, Kiara e Luizi kanë vendosur t’i kalojnë disa ditë në pushime, e që si vend kanë zgjedhur shtetin e Italisë.

Saktësisht ndodhen në Milano, qytet ky ku po mbizotrojnë reshjet e mëdha të shiut.

/GazetaSinjali/