image Luana Vjollca blen shtëpi në Kosovë

Bota e Yjeve

Luana Vjollca blen shtëpi në Kosovë

news image

Prezantuesja e njohur, Luana Vjollca është bërë me shtëpi në Kosovë, saktësisht në fshatin Makresh, mes Artanës (Novobërdës) dhe Gilanit.

Lajmi e kumtoi përmes një postimi në Instagram ku u shpreh tejet e entuziazmuar për shtëpinë e re.

Luana “folenë” e saj e zgjodhi në një zonë malore.

“U bëra me shtëpi ne Kosoven time. Zgjodha ta kem ne një zone malore, me ajër të pastër, për te shijuar boren e malet e bukura te Kosovës sa here qe kam nevoje te shkëputem nga smogu i qytetit!”, shkroi ajo.

View this post on Instagram

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

/GazetaSinjali/