image Luana Vjollca bëhet imazh i firmës ndërkombëtare

Bota e Yjeve

Luana Vjollca bëhet imazh i firmës ndërkombëtare

news image

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca vetëm dy javë pas publikimit të këngës më të re në bashkëpunim me artistin latin, Jay Santos, po vazhdon të shijojë suksesin e radhës.

Përmes rrjetit social Instagram, Luana ka postuar disa fotografi, duke njoftuar se është duke përgatitur një projekt të ri.

Këngëtarja nuk ka dhënë ndonjë detaj, mirëpo mediat kanë zbuluar se Luana po përgatit një set fotografik për firmën e famshme ‘Guess’, pasi është zgjedhur si imazhi i saj. /Gazeta Sinjali/