image Luana shfaqet si sirenë nga Mauritani (FOTO) - Sinjali

Luana shfaqet si sirenë nga Mauritani (FOTO)

news image

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është duke shijuar pushimet e saj në Mauritani.

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare është shfaqur porsi sirenë në disa foto që ka postuar sot nga pushimet e saj në Mauritani të Oqeanisë.

“Shkruani thëniet më të bukura që i dini për perëndimin e diellit”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive.

Kujtojmë se Luana ka lajmëruar muaj më parë se nuk do të jetë më prezantuese në Top Channel, në të cilin televizion ajo e kishte ndërtuar karrierën e saj./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin