image Ky është njëri nga të plagosurit në përleshjen mes policisë dhe familjes Kelmendi në Fushë Kosovë - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

38431

Të shëruar

23754

Të vdekur

989

Ky është njëri nga të plagosurit në përleshjen mes policisë dhe familjes Kelmendi në Fushë Kosovë

news image

Dy persona janë plagosur si pasojë e përleshjes mes dy zyrtarëve policorë dhe disa anëtarëve të familjes Kelmendi, pasditen e sotme në Fushë Kosovë, raporton Gazeta Sinjali.

Si rezultat i kësaj përleshjeje, Gazeta Sinjali mëson se njëri nga të plagosurit nga të shtënat e policit është Ardit Kelmendi, anëtari i familjes Kelmendi, e cila dyshohet se sot u përfshi në një përleshje për një gjobë parkimi.

Përveç Arditit, Gazeta Sinjali mëson se si pasojë e kësaj përleshjeje ka mbetur i plagosur edhe një person, i cili dyshohet se është kalimtar rasti (emër i njohur për redaksinë)./Gazeta Sinjali/

Ardit Kelmendi

Shpërndaje artikullin