image Kuvendi sot mban dy senaca, këto janë të gjitha pikat e rendit të ditës - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15063

Të shëruar

12570

Të vdekur

613

Kuvendi sot mban dy senaca, këto janë të gjitha pikat e rendit të ditës

news image

Kuvendi i Kosovës sot pritet t’i mbajë dy seanca, shkruan Gazeta Sinjali.

Nga orën 10:30 do të vazhdojnë punimet e seancës së kaluar, me dy pika të rendit të ditës.

Ndërkaq në orën 11:00 fillon seanca e re, me 12 pika të rendit të ditës. Në këtë seancë ndër të tjera do të shqyrtohet Projektligji për pandeminë dhe Projektligji për mbrojtjen e vlerave të luftës.

Pikat e rendit të ditës për seancën që pritet t’i vazhdojë punimet në ora 10:30:

Pikat e rendit të ditës për seancën që fillon në ora 11:00:

/Gazeta Sinjali


Shpërndaje artikullin