image Kujt i thotë Fatos Hoxha "Ti nuk je"
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Showbiz/ Kujt i thotë Fatos Hoxha “Ti nuk je”

news image

Këngëtari i njohur Fatos Hoxha këtë të premte do të lansojë këngën e tij më të re. me titutull “Ti nuk je”.

Hoxha tha se kënga është një baladë që i kushtohet dashurisë dhe e cila do të shoqërohet edhe me videoklip.

Kompozimin dhe orkestrimin e këngës e ka bërë vet këngëtari, ndërsa, tekstin e këngës e ka shkruar gazetari tashmë i ndjerë, Hivzi Krasniqi.

Hoxha tha se i ka edhe disa këngë tjera të gatshme të cilat do të dalin shumë shpejt në treg.

Kënga “Ti Nuk Je”, do të publikohet sonte në ora 20:30. /Gazeta Sinjali/