image Krizë mes Arbenitës dhe Feros, dyshohet se janë ndarë - Sinjali

Krizë mes Arbenitës dhe Feros, dyshohet se janë ndarë

news image

Çifti i shumëpërfolur i showbizit, Arbenita dhe Fero, duket se i kanë ndarë rrugët me njëri tjetrin, shkruan Gazeta Sinjali.

Dyshimet për këtë erdhën pasi modelja dhe reperi i kanë larguar të gjitha fotot e përbashkëta që i kishin të publikuara në “Instagram”.

Madje, asnjëri prej tyre nuk është duke e ndjekur tjetrin në këtë rrjet social.

Kjo nuk është kriza e parë mes çiftit, dyshja edhe më parë kishin bërë veprime të tilla./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin