image Krasniqi takohet me Bedri Hamzën: Mitrovica ka marrë hov të ri zhvillimi

Politikë

Krasniqi takohet me Bedri Hamzën: Mitrovica ka marrë hov të ri zhvillimi

news image

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi ka vizituar të parin e Mitrovicës, Bedri Hamzën.

Krasniqi ka lavdëruar punën e deritashme të Hamzës, duke thënë se me të, Mitrovica ka marrë një hov të ri zhvillimi.

Sipas tij, qytetarët çdo ditë po e ndjejnë kujdesin, angazhimin e ndryshimin pozitiv të qeverisjes së mirë dhe ka shtuar se ndihet krenar me punën e tij dhe të ekipit të mrekullueshëm të PDK-së.

Postimi i plotë:

/GazetaSinjali/