image Krasniqi: Grushti i fitores ishte grushti i 15 viteve - Sinjali

Krasniqi: Grushti i fitores ishte grushti i 15 viteve

news image

Kampioni botëror në boks në versionin WBA/IBO, Haxhi Krasniqi për momentin është duke mbajtur konferencë për media në Prishtinë, transmeton Sinjali Sportiv.

Ai është duke folur për të gjitha sakrificat që i ka pasur si boksier për gjatë gjithë këtyre viteve.

Krasniqi tha se ndeshja e tij e fundit ku dhe u shpall kampion bote në versionin WBA/IBO ka qenë fitorja e tij më e mirë në karrierë.

“Grushti i fitores ishte grushti i 15 viteve”, deklaroi Krasniqi. /Sinjali Sportiv/


Shpërndaje artikullin