COVID-19

Të infektuar

1123

Të shëruar

847

Të vdekur

30

Showbiz/ Konfirmohet data e re e koncertit të Malumës në Tiranë

news image

Ylli botëror, Maluma ka konfirmuar datën e re të koncertit në Tiranë.

Maluma u detyrua ta anulojë turneun në Evropë, për shkak të përhapjes së koronaviruasit.

Së fundi, Maluma ka konfirmuar datat e reja të turneut “11/11”, ku mësohet edhe data e koncertit në Tiranë.

Data e re e koncertit që planifikohet të mbahet në Tiranë është 6 shtatori 2020.

Përveç Shqipërisë, Maluma do të performojë edhe në disa vende tjera, përfshirë edhe Greqinë, ku u anuluan disa koncerte të tij.

Planet e këtij artisti dhe shumë të tjerëve priten të realizohen me shpresën që e gjithë kjo situatë të kalojë./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: