image Kompletohen të gjitha vazot e fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, krijohet "grupi i vdekjes"
[wp-story id="814678"]

Futboll

Kompletohen të gjitha vazot e fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, krijohet “grupi i vdekjes”

news image

Ka përfunduar hedhja e shortit të fazës së grupeve për edicionin 2022-23 në Champions League.

Shorti ka hedhur disa sfida interesante, por vëmendja është e gjitha tek grupi C.

Grupi C do të konsiderohet si ai i “vdekjes”, pasi në të do të garojnë Barcelona, Bayerni dhe Interi.

Më poshtë i gjeni të gjitha ekipet nëpër vazo.

/GazetaSinjaliSport/