COVID-19

Të infektuar

1123

Të shëruar

847

Të vdekur

30

Showbiz/ Kim Karadashian habit të gjithë në pandemi, del pa pantollona në rrugë (Foto)

news image

Kim Kardashian nuk e ka aspak problem që të ekspozohet më shumë sesa që duhet.

39-vjeçarja ka ndarë së fundmi me 171 milionë ndjekësit në “Instagram” disa fotografi, ku shfaqet shumë provokative.

Ajo shprehet se “vishet edhe rregullohet, edhe pse nuk ka ku të shkojë”. Në fotot në fjalë, ylli televiziv shfaqet e veshur me të bardha.

Pranë një makine luksoze, nëna e katër fëmijëve ka pozuar me të brendshme dhe me një palë “pantollona” që tregojnë më shumë seç duhet.


Shpërndaje artikullin