image Kështu dridhej nga emocionet Beatrixa pas eliminimit nga “Big Brother VIP” - Sinjali

Kështu dridhej nga emocionet Beatrixa pas eliminimit nga “Big Brother VIP”

news image

Beatrix Ramosaj tha se e dinte se do eliminohej dhe tek ky moment kamera fokuson nga afër këngëtaren e cila shihet duke u dridhur nga emocionet.

Ndryshe, artistja shqiptare i dha fund eksperiencës së saj brenda shtëpisë duke u eliminuar pas disa javëve qëndrimi në Big Brother VIP e cila edhe nisi një lidhje dashurie.

Ajo gjatë gjithë javës ishte e tensionuar dhe e mërzitur duke menduar se si mund të jetë pritur jashtë lidhja që krijoi me Donaldin brenda shtëpisë.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin