image Kanye West tha se Kim e tradhëtoi atë me Meek Mill, ky i fundit ndahet nga e dashura

Bota e Yjeve

Kanye West tha se Kim e tradhëtoi atë me Meek Mill, ky i fundit ndahet nga e dashura

news image

Reperi amerikan Meek Mill, ka njoftuar se është ndarë nga e dashura e tij, dy muaj pasi në jetë sollën fëmijën e tyre të parë.

Arsyeja e ndarjes është pasi që Kanye West një javë më parë tha se Kim e kishte tradhëtuar atë me reperin Meek Mill, shkruan Mirror.

Një një postim në rrjetin social Twitter, Mill kishte treguar se ata janë ndarë në mënyrë paqësore dhe do të kujdesen bashkërisht për fëmijën.

“Unë dhe Milano kemi vendosur të qëndrojmë miq dhe të ndërtojmë karrierën e fëmijës si dy prindër të ndarë”.

“Ne ende kemi dashuri për njëri-tjetrin, por që të dy i kuptuam disa gjëra”, ka shkruar ai./ Gazeta Sinjali/