image Juventusi dyfishon epërsinë, shënon Morata - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

55.135

Të shëruar

48.572

Të vdekur

1.399

Juventusi dyfishon epërsinë, shënon Morata

news image

Skuadra e Juventusit ka arritur që të shënojë edhe golin e dytë në ndeshjen ndaj Genoas, shkruan Sporti në Sinjali.

Në ‘Allianz Stadium’, Juventusi dhe Genoa janë duke zhvilluar ndeshjen e 1/8 së finales në Kupën e Italisë.

Vendasit tani janë duke udhëhequr me rezultatin 2-0, pas golit të shënuar nga Alvaro Morata në minutën e 24-të.

/Sporti në Sinjali/.


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: