image Juventus i rikthehet fitoreve, mposhtë Salernitanan - Sinjali

Juventus i rikthehet fitoreve, mposhtë Salernitanan

news image

Juventusi iu rikthehet fitoreve pas humbjes xhiron e kaluar nga Atalanta, shkruan Sinjali Sport.

Bianconeri mposhti si mysafirë Salernitanan me rezultat të pastër 0-2.

Paulo Dybala dhe Alvaro Morata realizuan golat tek Juventusi duke i arkëtuar pikët e plota.

Zonja e vjetër këtë sezon nuk është duke pasur formën e mirë, pasi gjenden në vendin e shtatë me 24 pikë, përderisa skuadra e promovuar në ligë ka tetë pikë në vendin e fundit. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: