image Jasharaj arrin te qeveria, gati për takimin e Sussan Flocky dhe kryeministrit Kurti
[wp-story id="814678"]

Arsim

Jasharaj arrin te qeveria, gati për takimin e Sussan Flocky dhe kryeministrit Kurti

news image

Krerët e SBAShK-ut, në krye me Rrahman Jasharajn, kanë shkuar tashmë pranë Qeverisë së Kosovës, për takimin e paralajmëruar të drejtoreshës së përgjithshme të Unionit të Sindikatave të Arsimit në Europë, Susan Flock.

Me kërkesë të kësaj të fundit, të gjithë pritet të mbajnë një takim me kryeministrin Albin Kurtin.

Sinjali do të ju mbajë të informuar për detajet e reja.

/GazetaSinjali/