image Ishte nisur për në shkollë, zhduket një 15-vjeçar nga Gjilani - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

14882

Të shëruar

12188

Të vdekur

607

Ishte nisur për në shkollë, zhduket një 15-vjeçar nga Gjilani

news image

Një 15-vjeçar nga Gjilani është zhdukur që nga dita e djeshme, shkruan Gazeta Sinjali.

Burime të Gazetës Sinjali brenda Prokurorisë në Gjilan kanë bërë të ditur se babai i tij, S.S, ka raportuar dje se djali i tij, V.S ka dalur nga shtëpia nga ora 10:30 për të shkuar në shkollë dhe nga ajo kohë nuk dinë asgjë për djalin e tij.

V.S është biond dhe në momentin kur është larguar nga shtëpia ka pasur të veshur një palë shorce ngjyrë hiri si dhe një xhemper ngjyrë të kaltër të mbyllur. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: